TOMS Ayakkabı

Hollywood TOMS giyiyor! Ünlüler Toms’un her modelini severek ve beğenerek giyiyor. Toms’un “One for One”sloganının ardından duyarlı ünlülerin ayaklarından düşürmedikleri, böylece sosyal sorumluluk projesi olmasının yanında bir moda objesi haline de gelen rahat ayakkabılar yaz aylarının vazgeçilmez trendleri arasında. Ünlüler Toms ayakkabılarının daha popüler olması ve daha fazla yardımlaşma olması için çabalıyor.

Çeşit çeşit toms modellerinden, ünlülerden kim giymiş, nasıl kombinlemişler ve son zamanlarda ne kadar trend olduklarından bahsedelim.

Rahatlığından ödün vermeyenlerin ilk seçeneği olan Toms ayakkabı‘ların desenli, düz-sade, simli olmak üzere pek çok çeşidi var.
Blake Lively, Ellen Pompeo, Hillary Duff, Jessica Alba, Ellen Pompeo, Scarlett Johansson, Liv Tyler, Anna Hathaway, Ashley Olsen Toms tutkunlarından birkaçı…
Ünlülerin fotoğraflarına baktığımızda Toms’ları genelde kısa ve rahat elbiseler, kot pantolon ve şortlarla kombinlediklerini görüyoruz.

Son zamanlarda ne kadar trend olduklarına gelince rahatlığına alışan vazgeçemiyor. Yani bir giyen bir daha başka bir ayakkabı giyemiyor.. 🙂

Ashley Olsen

Ashley Olsen

Jessica Alba

Jessica Alba

Ellen Pompeo- Scarlett Johansson- Liv Tyler

Ellen Pompeo- Scarlett Johansson- Liv Tyler

Anna Hathaway

Anna Hathaway

uuyggjj

Blake Mycoskie

Afrikalı TOMS Çocukları

Afrikalı TOMS Çocukları

askmoda

Aşk Moda – Modanın Kalbi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir